Şartlar & Koşullar


1. Telif Hakkı ve Marka Koruma

Bu internet sitesi size BERNINA tarafından sunulmuştur. Web sitemiz yapı ve içerik bakımından telif hakkıyla korunmaktadır. Dolayısıyla, özellikle kopyalama, depolama ve çoğaltma işlemlerine karşı, işlemler BERNINA'ya ait ayrı bir veritabanında telif hakkıyla saklanmaktadır.
 
Web sitemizin tamamen veya kısmen kullanılması ve çoğaltılması sadece BERNINA International'ın özel onay izni ile mümkündür.

"BERNINA", "Bernette", "Bernina.com"ve "Berninausa.com" BERNINA International AG'nin tescilli markalarıdır.
 
2. Üçüncü Parti Web Siteleri İçin Sorumluluk Bize Ait Değildir

Sizler için hazırlanmış olan BERNINA web sitesi, 3.kişi web sitelerine link ve bağlantılar aracılığıyla köprü oluşturabilmektedir. Bu 3. şahıs sitelerinin içeriğini ve ayrıtılarını BERNINA bilemez. Köprüler ve linkler, bu sitelere erişimi kolaylaştırmak için var olup, BERNINA, bu sitelerin güvenliği ve içeriği ile ilgili hiçbir sorumluluğu kabul etmez. Site sahipleri, kendi sitelerinin içeriğinden sorumludur. Bu web sitelerinin telif hakları, ticari marka hakkı BERNINA sorumluluğunun dışında kalmaktadır.
 
3.Ürün Detayları

Sitemiz, BERNINA ürünlerinin açıklamaları içerir. Bu ayrıntılar ve görüntüler BERNINA geniş ürün yelpazesinin bir örnek olarak sizlerin hizmetine sunmak içindir. Özellikle, BERNINA web sitesinde yer alan tüm ürünlerin,ülkenizde mevcut olup olmadığını garanti edemeyiz. Lütfen bunun için, ülkenizde bulunan BERNINA satıcımız ile bu konuyla ilgili irtibata geçiniz.
 
4. Yasal Uyarı

BERNINA kasıt ve ağır ihmal durumunda sadece web sitesinin kullanımından doğan zarardan sorumlu olacaktır.